1% POMAGAM

„KORZYSTAĆ Z POMOCY INNYCH TO NASZA NADZIEJA”

pomoc

Twoja decyzja o przekazaniu nam 1% podatku pomoże zrealizować nasze cele. Każde zadanie które realizujemy, wymaga własnego wkładu finansowego. Bez tego wsparcia trudno byłoby nam podjąć się realizacji tych zadań. Nie prowadzimy działalności gospodarczej i nie mamy możliwości innych oprócz składek członkowskich, dobrowolnych wpłat na cele statutowe i okazjonalnych darowizn finansowych zgromadzenia odpowiednich środków finansowych na naszą działalność. Nasze działania skierowane są do osób niepełnosprawnych aktywnych zawodowo i w wieku poprodukcyjnym. Dbamy o utrzymanie ich kondycji fizycznej i psychicznej w celu sprawnego utrzymania się na rynku pracy, lub sprawnego funkcjonowania w życiu codziennym.

Jesteśmy Organizacją Pożytku Publicznego

KRS 0000046420

Aby pomóc wpisz w swoją deklaracje PIT nasz nr KRS 0000046420 lub wypełnij swojego PITa z użyciem programu do rozliczeń rocznych PIT.

W tym roku publikujemy następujące programy:

PITy 2017/2018

pity 2017/2018

EPITy 2017 – wersja online

pity 2017 program

Pomożesz nam – my pomożemy innym

Realizujemy zadania zgodnie z oczekiwaniami naszych podopiecznych. Proponujemy następujące formy wsparcia:

  • rehabilitację w domu,
  • masaże,
  • rekreację w basenie zwykłym i w basenie solankowym,
  • rehabilitacje grupową na sali,
  • 10-cio dniowe pobyty w Kaszubskim Centrum Promocji Zdrowia w celu przeprowadzenia testów na nietolerancję pokarmową,
  • oraz naukę wprowadzania nawyków zdrowego żywienia w celu uniknięcia chorób cywilizacyjnych, zmniejszenia dolegliwości zdrowotnych i poprawę kondycji fizycznej.
  • organizujemy wyjazdy integracyjne z warsztatami psychologicznymi, wykładami w zakresie zdrowego odżywiania i rekreacji,
  • WIGILIA – spotkanie z członkami Stowarzyszenia ich opiekunami, przedstawicielami władz lokalnych i samorządowych, pod przewodnictwem duszpasterza ludzi chorych Prałata Stanisława Łady.

PROSZĘ przekaż 1% Twojego podatku – DZIĘKUJEMY!!